Uklízíte a uklízíte, ale není to vidět?

► Taky chcete mít doma uklizeno, ale pořád to nějak nejde?

► Nevíte, kam všechny ty věci dát? 

„Uklidím a pořádek vydrží sotva chvíli.  
Během několika okamžiků začínají zase vznikat hromádky věcí, tu a tam se něco povaluje… Já ale nechci furt jen něco rovnat a běhat s hadrem.
Taky to chci mít doma hezký! Navíc má přijet maminka, to si zas poslechnu, že tu mám bordel…“

Asi sami víte, že uklízet až do bezvědomí není ta správná cesta. Chcete žít, ne být otrokem vlastní domácnosti.

 Naučím vás, jak:

 • změnit své návyky, a tím i domov k nepoznání,
 • konečně udržet domácnost uklizenou,
 • proměnit pravidelnou otravnou „údržbu“ v co nejjednodušší.

I vy se můžete domů vracet rádi a kochat se božím domovem. Šokovat partnera nebo vlastní matku, když otevřou dveře od bytu… Vážně. A dokonce to ani není žádná věda. Potřebujete jen chuť něco změnit a tuhle šikovnou knížku. 🙂

E-book Máme uklizeno – změnou návyků k čistému domovu

 • Naučíte se, jak postupně změnit své návyky.

 • Osvojíte si postupy, díky kterým budete binci předcházet. Prostě mu nedáte šanci.

 • Získáte návod na to, jak mít domácnost TRVALE ve stavu, že můžete přijmout jakoukoliv nečekanou návštěvu. (Protože co kdyby zazvonil Ashton Kutcher.)

 • A jako třešnička na dortu – vaše paměť povstane z popela a přestanete neustále něco hledat.

E-book je rozdělený na 3 části

 1. část: Debordelizace – Odstraníme z vašeho domova vše, co tam dělá neplechu, a zbytek perfektně a logicky přerovnáme.
 2. část: Návyky – Mrkneme se na zoubek vašim návykům. Zbavíme se těch mléčných a zkažených a místo nich vyrostou zoubky jako perličky. 😉
 3. část: Změna úhlu pohledu – Tady se naučíte pár zdánlivých maličkostí, jimiž vše uvedete do praxe a které zajistí, že bordelu dáte definitivně vale.

V e-booku najdete…

 • 5 jednoduchých krůčků k proluftování a opětovnému srovnání vašeho domova,
 • 11 bezva kroků a tipů, jak vaši osobnost hodit pod mikroskop, protože bez vás to prostě  nepůjde,
 • 10 aktivit, jimiž vše uvedete do praxe a které vám budou pomáhat, než si novou cestičku dostatečně prošlapete.

Získáte…

 • Pocit svobody – pozvete si, koho chcete, kdy chcete, aniž byste přemýšleli, jak to u vás právě vypadá.
 • Perfektní přehled o všech vašich věcech – konec hledání klíčů a peněženky.
 • Víc volného času a pozitivních myšlenek – už vám v hlavě nebude běhat špinavé nádobí, kupa oblečení v ložnici nebo změť čehosi v prvním šuplíku.

Kolik to stojí?

Svůj domov hodíte do „richtiku“ za 

390 Kč.

 Osvojíte si postupy, které pomohly i větším bordelářům, než jsem kdy byla já. Vše je tedy prověřené praxí, jednoduché a ušijete to sami sobě na míru. 

Váháte? Nemusíte. Nabízím vám garanci vrácení peněz. Jestli po přečtení zjistíte, že tohle prostě není pro vás, do 30 dní od koupě vám vrátím peníze.

Získáte ještě 3 bonusy

Pracovní sešit: Ujasníte si, co od změny očekáváte, nezapomenete na žádný důležitý krok a všechny myšlenky hodíte na papír.

Škrtátko: Motivační zápisníček, abyste viděli, jak vám to jde od ruky a jak jste boží.

Doživotní aktualizace: Jak něco změním, budete o tom vědět a nová verze e-booku zaklepe na vaše virtuální vrátka.

Nakoukněte do obsahu

Názory čtenářek

Přečtení Evina e-booku mě nabilo novou energií a chutí si doma konečně pořádně uklidit. Přestože jsem si nad spoustou praktik řekla "no vždyť to je jasné", potřebovala jsem právě toto zopakování k tomu, abych danou věc skutečně udělala. Takže i pokud se považujete za pořádkumilovné a máte doma průměrně uklizeno, určitě v e-booku najdete další praktické rady, jak si to doma udělat ještě hezčí. Evin upřímný styl psaní vás nadchne a pobaví. A hlavně vás namotivuje k tomu, udělat konečně tu změnu ve svém životě. Díky Evi!                Irena Poncarová   www.irenaponcarova.cz  

Tento e-book jsem přečetla na jeden nádech. Evička naprosto vystihla můj nedbalý přístup k úklidu a nenásilně mě nasměrovala novým směrem. Pomocí e-booku jsem identifikovala jednotlivé příčiny, jež mi brání v udržování pořádku u mě doma. Navíc mám nyní konečně tu správnou motivaci a hlavně chuť pustit se do změny. Doporučuji všem, kteří stejně jako já mají pocit, že by to u nich doma mohlo být naklizenější, ale nedaří se jim této změny dosáhnout.

Eliška Šestáková

Evi, díky za skvělý e-book! Přestože se nepokládám za "bordelářku", přečetla jsem ho jedním dechem. Našla jsem v něm motivaci a spoustu jednoduchých tipů, jak s lehkostí a bez nervů udržet naši domácnost v příjemně uklizeném stavu. Stačí opravdu málo a změna je hned vidět! Náš domov je najednou útulnější a tak nějak vzdušnější. Vřele doporučuji všem!

Daniela Machová www.zenapocisari.cz

Tak směle do toho! Na svém úžasném domově podle vašich představ můžete začít pracovat už dnes. Klikněte na tlačítko, na další straně vyplňte a odešlete formulář a máte to doma.